Eef op de bres voor ALS

20-02-2019 | 09:04

Ergens eind vorig jaar (een eeuwigheid geleden) heb ik ja gezegd tegen een uitdaging. Ik ga namelijk op Hemelvaartsdag (30 mei 2019) van Groningen naar Soest ‘bewegen’. Binnen 24-uur een afstand van 330 kilometer overbruggen. Ik doe dit overigens niet alleen maar met een team vanuit mijn sportclub. We gaan een stuk afleggen per kano, per fiets, per hardloopschoenen en per zwempak of wetsuit ;). En ik doe dit niet voor mijzelf, maar voor de Stichting zoALSjan.

Mensen die getroffen worden door de ziekte ALS hebben niet de mogelijkheid om te bewegen op de manier die ze gewend waren en zijn op ten duur afhankelijk van hun omgeving. De oorzaak van ALS is onbekend en er is nog geen genezig mogelijk. Om het leven van mensen met de ziekte ALS en hun familie en vrienden draaglijker te maken is Stichting zoALSjan in het leven geroepen. Mensen met ALS kunnen dan ondersteuning krijgen in vorm van hulpmiddelen voor in huis en op die manier kan de resterende tijd die ze nog hebben comfortabeler en minder zorgelijk gemaakt worden. 

Zelf ben ik, maar de meeste van jullie ook, in staat om te sporten en bewegen waar en wanneer ik wil, zonder hulp. Ik doe dan ook graag mee aan de 24-uurs uitdaging voor dit mooie doel, maar het is natuurlijk de bedoeling veel geld op te halen.

Het zou fantastisch zijn om zoveel mogelijk geld op te halen voor dit mooie doel.

Alle bijdragen zijn even welkom en als je wil sponsoren zijn de mensen met ALS en ik je eeuwig dankbaar!